Adobe Fireworks indir
  indirg Anasayfa
Son Eklenenler | Popüler Programlar | Antivirüs | Oyun | Program Ekle | Flash Oyun | Fenerbahçe | Sitemap
 
 
 


Adobe Fireworks

Sürüm : CS3 Türkçe
Dil : Türkçe
Boyut : 247,00 MB
Platform : Windows XP/Vista
Lisans : Demo(30 Gün)
Telif : Adobe
Tarih : 18.01.2009


Program Açıklama


Fireworks CS3, siz web için imajlar oluştururken, düzenlerken ve bunları optimize ederken, maksimum resim kalitesi ile minimum sıkıştırma boyutunu tam bir denetimle dengelemenizi sağlar. Fireworks CS3’in sezgisel görsel araçları ile animasyonlu rollover ve pop-up menüleri oluşturun ve daha verimli çalışmak için Dreamweaver CS3 ve Flash Professional CS3 ile dolaşımlı düzenleme becerilerinden yararlanın. Fireworks CS3, kendisini dikkate değer bir sürüm yapan birçok yeni ve geliştirilmiş özelliğe sahiptir.

Vektörel ve bitmap düzenleme

Vektörel ve bitmap görselleri yaratın veya düzenleyin. İsterseniz Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator dosyalarınıda import edip düzenleyebilirsiniz.

Verimli Photoshop ve Illustrator entegrasyonu
Photoshop (.PSD) ve Illustrator (.AI) dosyalarınızı katmanları ve özelliklerini kaybetmeden oldukları gibi Fireworks’e taşıyın. Fireworks (.PNG) dosyaları tekrar Photoshop (.PSD) formatında kaydedin.
Çoklu sayfa desteği
Tek bir döküman içinde yeni Sayfa Paneli kullanarak birden fazla sayfa oluşturun (.PNG dosyası) ve katmanları sayfalar arası paylaşıma açın. Her sayfa kendi katmanlarına, çerçevesine, animasyonuna ve diğer özelliklere sahip olabilir. Böylece bir prototip yaratıp web site işleyişini simüle edebilirsiniz.

Hiyerarşik katman düzeni
Prototiplerinizi yeni hiyerarşik katman yapısı ile tıpkı Adobe Photoshop’da olduğu gibi düzenleyin ve bu sayede kolaylıkla web sayfa ve katmanlarınızı organize edin.

Akıllı ölçekleme

Buton ve görsel sembolleri 9 dereceli ölçek seçeneği ile istediğiniz şekilde düzenleyin. Yeni hazır-şekil kütüphanesini kullanarak web sitesi ve uygulama prototiplerini yaratmayı hızlandırın.

Dreamweaver ve Flash entegrasyonu

Fireworks CS3’den herangi bir objeyi kopyalayıp Dreamweaver CS3’e yapıştırabilirsiniz. CSS ve HTML olarak kaydedilebilen Pop-up menüler tasarlayın. Fireworks (.PNG) dosyalarınızı doğrudan Flash CS3 Professional’e taşırken vektörleri, bitmap yapısı ve animasyonları muhafaza ederek Flash CS3’de isteğe göre düzenleyin.

Yeni özellikler

Blend ve gölge gibi efektler, ithal için daha fazla dosya formatı desteği, CSS formatında pop-up menüler ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yeni resim düzenleme, otomatik şekil özellikleri ve özel karakter panelleri.

Image Preview, imajlar için önerilen optimizasyonu ve ihraç seçeneklerini görsel olarak görüntüler. Kabul edilebilir kalite düzeyini karşılayan en küçük dosya boyutunu bulmak için çeşitli görünümleri karşılaştırmak üzere ayrık görünümler kullanılır.

Flash'taki gibi, ızgaralar için artık noktalı bir çizgi ve daha açık renkte bir ızgara rengi kullanılıyor. Katı gölge, nesneyi damgalayan yeni bir canlı filtredir ve defalarca kullanılabilir. AutoShape özellikler paneli yıldız, ok veya akıllı çokgen gibi şekillerin AutoShape özelliklerinde değişiklik yapmak için kullanılır. Etkin seçimleri düzenlenebilir vektör yollarına dönüştürmek mümkündür. Seçime uygulanan filtreler ve ayarlar için anında geribildirim alınır. Dreamweaver®CS3 içinde oluşturulan siteler ile sorunsuz entegre olan temiz ve kolayca özelleştirilebilir kodlar elde edilir.

Fireworks CS3, etkileşimli pop-up menüler oluşturmak için CSS (Cascading Style Sheet) formatını kullanır. Nesneleri Flash ve Fireworks arasında taşırken vektör nitelikleri (dolgular, dış hatlar, filtreler ve blend modları) korunur. Seçili nesne bir çokgen yol olduğunda çokgen dilimlerini otomatik olarak eklenebilir. Fireworks, kopyalanıp yapıştırılan renk değer alanlarının ActionScript renk değerlerini tanır. "Save As" iletişim kutusunda GIF, JPG, TIFF gibi tek dosya çıktı formatı seçilebilir. Saygın biçimde kullanılan resim düzenleme araçlarına, filtrelere ve menü komutlarına merkezi bir konumdan erişilebilir. Fireworks CS3 artık QuickTime Image, MacPaint®, SGI ve JPEG 2000 dosya formatlarını desteklemektedir. (QuickTime desteği için QuickTime ek bileşeni gerekir.)


Programı indir

Programın yorumları - Yorum Ekle
Bu program için henüz yorum yapılmamış.
  
 

Programın Diğer Versiyonları

Son Eklenen Programlar

CCleaner Standart 3.16.1666 1797
  Araçlar  
RemoveIT Pro Enterprise 7.56 812
  Antivirüs & Güvenlik  
FileCenter 7.1.0.59 689
  Araçlar  
Başlangıç Sayfası Sıfırlama 1.0 1572
  Araçlar  
Abdio Word to PDF 8.20 756
  Araçlar  

» Tüm Son Eklenen Programlar

   Başlangıç Sayfam Yap|Favorilerime Ekle|Webmaster İletişim|

   Etiketler: Adobe Fireworks indir | Adobe Fireworks download | Bedava Adobe Fireworks indir | Adobe Fireworks yükle

                                 Destek & Dost Siteler: samsun havalimanı oto kiralama indir indir balon patlatma En Çok Arananlar rss araba kiralama oto kiralama cialis


                                 2007-2009 © indirg.com

Hosting